Dovolená s dětmi v Bedřichově, aneb proč jezdit na dovolenou Čech

Přemýšlíte kam vyrazíte na letní, nebo zimní dovolenou? Pokusíme se Vás přesvědčit, že i dovolená strávená v Čechách v Bedřichově má svoje kouzlo a výhody.

Především děti ocení, že cesta na dovolenou proběhne za pár hodin. I když dovolená u moře má také svoje kouzlo, přeci jen i když cestujete letecky strávíte na cestách i desítky hodin. Tento čas můžete u nás v penzionu věnovat relaxaci a odpočinku. Kromě toho ušetříte za pohonné hmoty a dálniční poplatky. 

Celá škála aktivit

Další nespornou výhodou je aktivní přístup k dovolené. Tůry, cykloturistika, koupání či jízda na koni - každý den můžete dělat něco  jiného. V létě ochutnáte výborné borůvky, na podzim můžete sbírat houby a v zimě vyrazit na běžky, nebo sjezdovky. Na jaře zase obdivovat rozkvetlé louky a vychutnávat čerstvý jarní vzduch.

Maminky ocení bezpečnost 

Dovolenou v ČR ocení určitě i rodiče. V našem penzionu je možné vyprat si oblečení. Není třeba tedy balit tolik věcí sebou.  Další výhodou je velká herna, kde vaše děti zabaví a mohou si zde najít kamarády. Můžete si tedy na chvíly vydechnout, nechat si děti hrát v bezpečí  penzionu a vyzkoušet třeba naše wellness.

Pobyty pro těhotné maminky

Stávající i nastávající maminky s oblibou využívají mimosezónní pobyty na jaře a na podzim. Větší skupiny si navíc můžou domluvit individuální  ceny. V blízkém Liberci si také můžete objednat těhotenskou módu a uspořádat si třeba módní přehlídku. Užívejte si ubytování těhotenství v Bedřichově plnými doušky!
fotogalerie penzionu a okolí

Dětská herna

fotogalerie pokojů

fotogalerie interierů penzionu

Relax club, wellness

Kvalitní strava je u nás samozřejmostí ...

Naši koníci ...

Pro děti ...

baby_friendly_2.png

overeno_rodici.png


 
 
OK SPORT - lyže, kola, outdoor, LIBEREC   obec Bedřichov v Jizerských horách   Penzion U Hrádku, Morava, Lukov u Znojma   Lyžařská škola Bedřichov   reklamy 2IMAGE Liberec, kompletní reklamní servis   Netradiční apartmán Pod stromy, Bedřichov v Jiz. horách   balanční náramky EPO, lepší stabilita, pružnost, výkon ...   Plavecký bazén Liberec

počítadlo.abz.cz